> > Apples on sale for $1.20 a pound Logan bought 3/4 of a pound how much money did he spend on

Apples on sale for $1.20 a pound Logan bought 3/4 of a pound how much money did he spend on

Apples on sale for $1.20 a pound Logan bought 3/4 of a pound how mu...

346 Views

Apples on sale for $1.20 a pound Logan bought 3/4 of a pound how much money did he spend on

Apples on sale for $1.20 a pound Logan bought 3/4 of a pound how much money did he spend on

Answer

the answer is logan spent 0.9 dollars on apples

To see more answers head over to College Study Guides
Virtual Teaching Assistant: John B.
Question Level: Basic
Karma: Free
Upload Date: 5/31/2017

This 40 words question was answered by John B. on StudySoup on 5/31/2017. The question contains content related to Math Since its upload, it has received 346 views.

Recommended Questions