> > find the unit rate for $7.50 for 12 pens

find the unit rate for $7.50 for 12 pens

find the unit rate for $7.50 for 12 pens

148 Views

find the unit rate for $7.50 for 12 pens

find the unit rate for $7.50 for 12 pens

Answer

63 cents per pen i got that by deviding 7.50 by 12

To see more answers head over to College Study Guides
Virtual Teaching Assistant: John B.
Question Level: Basic
Karma: Free
Upload Date: 5/31/2017

This 18 words question was answered by John B. on StudySoup on 5/31/2017. The question contains content related to Math Since its upload, it has received 148 views.

Recommended Questions