> > $14.36 $35.72 $32.05 = ?

$14.36 $35.72 $32.05 = ?

a. $82.13 b. $72.13 c. $81.13 d. $81.03 If 31/2 pounds of banana...

79 Views

$14.36 $35.72 $32.05 = ?

a. $82.13
b. $72.13
c. $81.13
d. $81.03 If 31/2 pounds of bananas cost $.98, how much would one pound cost?
A. $.28 B. $.20 C. $.18 D. $.14

Answer

the first one is A and the last one is A also.

Virtual Teaching Assistant: John B.
Question Level: Basic
Karma: Free
Upload Date: 5/31/2017

This 34 words question was answered by John B. on StudySoup on 5/31/2017. The question contains content related to Math Since its upload, it has received 79 views.

Recommended Questions